wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Składanie zamówień
 
  • Mechanix - M-Pact Covert Glove - Black/Grey - MPT-58

Składanie zamówień

Warunkiem rozpoczęcia realizacji zamówienia, jest jego poprawne złożenie w systemie. Po jego złożeniu zostanie wysłany mail ze sklepu, zawierający podsumowanie zamówienia.

Realizacja zamówienie rozpoczyna się w momencie jego potwierdzenie przez obsługę sklepu (zostanie wysłany stosowny email).

Zamówienie z przedpłatą na konto:

  • Zamówienie jest kompletowane przez obsługę magazynu.
  • Po jego złożeniu (w przypadku dostępności wszystkich zamówionych produktów) jest wysyłany mail z danymi do wpłaty (kwota, tytuł przelewu i dane konta). Podczas wykonywania przelewu prosimy podać dokładnie podany numer zamówienia (zgodnie z wiadomością email)- przyspieszy to i ułatwi poprawne zaksięgowanie wpłaty przez księgowość.
  • W przypadku braku jakiegoś produktu- zostaje wysłany mail z informacją jakiego produktu brakuje i ew. propozycja zamiennika. Po potwierdzeniu zmian przez klienta dopiero podajemy dane do wpłaty.
  • Po odnotowaniu wpłaty zamówienie jest wysyłane.

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu